7. jaanuar 2017

Õppetöö teisel poolaastal

Hea Raasiku koolipere ja vanemad!
Esmaspäeval algab kolmas veerand ja meie koolipere alustab õppetööd uues valminud osas. Kogu koolipere jätkab õppetööd veidi erakorralistes tingimustes, palun mõistvat suhtumist. Uus osa ei ole ette nähtud ainult koolile, jagame seda pinda edaspidi raamatukoguga ja homsest oleme oma klassid paigutanud ajutiselt ka raamatukogu ruumidesse, tööõpetuse ja käsitööle planeeritud kohtadesse, et anda vana maja ehitajale renoveerimiseks. Õpetajad on klassid valmis pannud ja ootavad õpilasi esmaspäeva hommikul kell 8.15 algavatesse tundidesse. Kooli vana osa peauks on ehitaja poolt renoveerimiseks suletud ja tööala piiratud. Meierei tänava poolt ei saa kooli sisse.
Sisenemine kooli toimub Võidu tänava poolt. 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9. klass sisenevad lasteaia poolsest uuest uksest. 2. ja 4. klass sisenevad Võidu tänava kooli väravast ja uue osa esimesest ilma akendeta laiast uksest. Garderoobid on näha kohe sisenedes. Klassijuhatajad tutvustavad uut olukorda ja töökorraldust. Toitlustamine toimub. Lapsed lähevad õuest läbi sööklasse. Palun rääkida ka kodus, et sööma minekuks tuleb riidesse panna. 
Koolibussid liiguvad tavalise graafiku järgi. Buss peatub Võidu tänaval kooli juures.  Kindlasti tuleb väiksemaid ümberkorraldusi. Usun, et asjad loksuvad paika esimese nädalaga. Ka ehitajal on veel veidi tegemist osas, kus käib õppetöö. 
Kooli üldtelefonide ümberseadistamine võtab veidi aega. Vajadusel helistage õpetajate telefonidele.
Direktori telefon ikka sama 56984603.
2. klass alustab ujumise õppega Kose ujulas, Tehase võimlat kasutame veel ka jaanuarikuus kehalise kasvatuse tundideks. Kool saab kindlasti hakkama  keerulises olukorra, usun, et juba kevadel saame vana osa uues kuues tagasi ja sügisest alustab kool juba nii nagu planeeritud, kuid kahjuks uus suur võimla laseb ennast veel oodata.
Iga hea mõte ja tähelepanek ning nõuanne olukorra paremaks laabumiseks on oodatud.
Tänan kõiki, kes tulid appi kolima!
Head uue veerandi algust!

Raasiku Põhikooli direktori k/t
Kadri Viira
56984603

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.